Teorijos pritaikymas praktikoje DEMOLA formatu

Vilniaus universitetas kartu su Visorių Informacinių technologijų parku ragina studentus sukauptas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Šią galimybę suteikia tarptautinį pripažinimą pelniusi DEMOLA programa. Ši rudenį startuoja jau devintasis DEMOLA Vilnius sezonas. Šiam sezonui kviečiame registruotis visus VU studentus (tiek bakalaurus, tiek ir magistrantus).

DEMOLA pagrindinis tikslas – suburti universitetus, studentus ir verslo įmones bendriems iššūkiams spręsti. DEMOLA programoje didžiausias dėmesys yra skiriamas studentui. Programa suteikia galimybes studentui išmėginti save, užmegzti naujų pažinčių ir įgyti komandinio darbo patirties. Studentai dirba komandose kartu su įmonių atstovais ir ieško sprendimų kaip patobulinti esamus produktus arba sukurti naujus.

Per ketverius DEMOLA veiklos Lietuvoje metus jau įgyvendinta 96 projektai, suburtos 103 komandos, programą baigė ir tai patvirtinančius pažymėjimus gavo daugiau kaip 100 VU studentų.

Naujo DEMOLA rudens sezono iššūkiams studentai kviečiami aplikuoti iki rugsėjo 25 d. Programos trukmė – 3 mėnesiai (nuo spalio 05 d. iki 2017 m. sausio 19 d.).

Kviečiame studentus rinktis iššūkius ir registruotis. Iššūkiai skelbiami: http://vilnius.demola.net/apply Kadangi DEMOLA yra tarptautinio tinklo dalis, informacija tinklapyje pateikiama anglų kalba.

Susidomėjai? 6 žingsniai, kuriuos Tau reikia atlikti:

Užsukti į http://vilnius.demola.net
Viršutiniame dešiniajame kampe spausk „Register“, suvesk savo duomenis ir užpildyk registravimo anketą
Tikrinkis savo el. paštą. Turėtum būti gavęs laišką iš Demola Vilnius, spausk nuorodą ir užsipildyk duomenis
http://vilnius.demola.net rask tekstą „find your project“ ir paspausk ant jo
Puiku! Dabar Tu matai įmonių iššūkius, prie kurių gali prisijungti (p.s. registruodamasis gali pasirinkti iki 3 iššūkių). Išsirink Tau patinkantį, spausk „Log in“, suvesk savo informaciją ir užpildyk registravimo formą
Valio, Tu užsiregistravai į Demola programą. Tikrink savo el. pašto dėžutę ir lauk tolesnių Demola atstovų instrukcijų

Iškilo klausimų? Kviečiame susisiekti http://vilnius.demola.net/about#contact

 

DEMOLA Vilnius komanda