„Erasmus+: kas tai?“ renginyje – mobilumo patirtys iš pirmų lūpų | VU SA GMC

„Erasmus+: kas tai?“ renginyje – mobilumo patirtys iš pirmų lūpų

B. Barauskaitės nuotrauka

Praėjusį trečiadienį (spalio 20 d.) vykusiame VU SA GMC organizuotame renginyje „Erasmus+: kas tai?“ buvo kalbama apie programos „Erasmus+” studijų ir praktikos galimybes, o programoje jau dalyvavę studentai dalijosi savo patirtimis su dalyviais.

Renginio eiga

Renginį pradėjo programos „Erasmus+“ koordinatorė Gyvybės mokslų centre Jekaterina Bortkevič, kuri pristatė dalį apie „Erasmus+“ studijas užsienyje, pateikė patarimų kaip ieškoti studijų vietos, reikalavimus išvažiuojant ir kitą bendrąją informaciją bei atsakė į kilusius klausimus. Po „Erasmus+“ studijų dalies apie „Erasmus+“ praktiką kalbėjo Studijų paslaugų ir konsultavimo skyriaus (SPKS) praktikų koordinatorė Jevgenija Avedenij.

Į renginį taip pat buvo pakviesti studentai jau turėję progą išvažiuoti ir pasinaudoti šios programos privalumais. Jie pasidalino savo gerosiomis patirtimis, patarimais bei pirmaisiais žingsniais siekiant pasinaudoti kiekvienam prieinama mobilumo galimybe.

B. Barauskaitės nuotrauka

 

Taip pat iškart po renginio buvo dalinamos VU SA GMC sukurtos „Erasmus+” studijų atmintinės ir SPKS „Erasmus+” praktikos skrajutės, jų dabar galima rasti Gyvybės mokslų centro I aukšto poilsio zonose. Erasmus+ studijų atmintinės internetinį variantą galite rasti čia.

Atsiliepimai ir ateities planai

Už renginį atsakinga VU SA GMC socialinės srities koordinatorė Gilija Grikštaitė kalbėjo apie šio renginio naudą: „Buvo labai smagu išgirsti kitų patirtis ir pamatyti, kad skirtingi žmonės gali save realizuoti bei atrasti savo vietą.“

B. Barauskaitės nuotrauka

Taip pat, po renginio buvo rinktas grįžtamasis ryšis: „Iš apklausų susidarėme aiškią nuomonę, jog studentai mano, kad tokie renginiai yra naudingi ir jų reikia daugiau, ką ir šiais metais pasistengsime įvykdyti.“ – minėjo socialinės srities koordinatorė Gilija.

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) – seniausia ir didžiausia Lietuvoje visuomeninė ekspertinė švietimo organizacija, efektyviai atstovaujanti studentams Vilniaus universitete bei už jo ribų, puoselėjanti universitetinę kultūrą ir kurianti palankiausias sąlygas studentų saviraiškai.