MOSTA kviečia dalyvauti EUROSTUDENT VI tyrime

Ar tave jau pasiekė žinia apie Mokslo Ir Studijų Stebėsenos Ir Analizės Centro (MOSTA) atliekamą EUROSTUDENT tyrimą? Džiaugiamės, jeigu apie tyrimą jau teko girdėti. Jeigu ne, skubėk pasitikrinti savo elektroninio pašto www.webmail.vu.lt!

EUROSTUDENT yra tarptautinis projektas, apjungiantis bendras tyrėjų, apklausų atlikėjų, nacionalinių ministerijų atstovų, studentų asociacijų bei kitų suinteresuotųjų pusių pastangas ištirti socialines bei ekonomines studentų gyvenimo sąlygas aukštojo mokslo sistemose Europoje. Projektas vykdomas nuo 1990 m., jį koordinuoja konsorciumas, atstovaujamas septynių Europos šalių, iš viso projekte dalyvauja 25 šalys. Pagrindinis EUROSTUDENT projekto tikslas yra sugretinti palyginamus duomenis apie Europos aukštojo mokslo socialinę dimensiją skirtingose Europos šalyse.

EUROSTUDENT projektas remiasi prielaida, kad šalių palyginimas padeda suprasti nacionalinių aukštojo mokslo sistemų stiprybes, silpnybes arba išskirtinius bruožus bei įvertinti savo nacionalines aukštojo mokslo sistemas naujoje šviesoje. Šis projektas stiprina kiekvienos šalies socialinės aukštojo mokslo dimensijos stebėsenos sistemos pamatus, leidžiančius įvertinti priimtų sprendimų rezultatyvumą ir/ar efektyvumą.

Tad skirdamas mažiau nei pusvalandį Tu gali prisidėti prie pokyčių studentų gyvenime. Tavo atsakymai padės ekspertams pateikti tinkamas rekomendacijas sprendimų priėmėjams dėl studentų gyvenimo sąlygų gerinimo Lietuvoje ir Europoje.

Norėdamas užpildyti šią apklausą, tikrink savo studentinį el. paštą – jame turėjai gauti laišką su Tau vienam skirta unikalia apklausos nuoroda!

Daugiau informacijos rasi šioje nuorodoje.

p.s. Jei dar neteko matyti filmuko apie tyrimą, dabar pats laikas pasižiūrėti jį čia.