Studijos ir praktika užsienyje | VU SA GMC

Studijos ir praktika užsienyje

Studijos užsienyje

Visi Vilniaus universiteto studentai turi galimybę dalį savo studijų praleisti užsienio universitetuose, jei juose siūlomi dalykai dera su Vilniaus universitete studijuojamos programos tikslais ir gali būti į ją integruoti.

Universiteto studentai gali dalyvauti Erasmus+, Erasmus Mundus, NORDPLUS, isep mainų programose, pasinaudoti Universiteto siūlomomis dvišalių sutarčių bei stažuočių, vasaros ar žiemos kursų bei kitomis galimybėmis.

Daugiau informacijos apie mainų galimybes galima rasti čia.

Erasmus+ universitetų sąrašus – čia. Erasmus studentų atsiliepimus – čia.

GMC studentų grįžusių iš erasmus atsiliepimai:

Skaidrė

Raimonda

Viktorija

Laurynas

Karolina

Elyza

Donatas

 

Praktika užsienyje

Universiteto studentai gali atlikti praktiką užsienyje pagal šias programas:

  • Erasmus+. Praktika atliekama užsienyje veikiančiose įmonėse ir organizacijose. Daugiau informacijos apie Erasmus praktiką galima rasti čia. Praktikantų atsiliepimus – čia.
  • Vulcanus in Japan (orientuota į fizinių, inžinerijos mokslų I ir II studijų pakopų baigiamųjų kursų studentus). Praktika skirta susipažinti su pažangių Japonijos kompanijų naudojamomis aukštosiomis technologijomis, išmokti japonų kalbos, suprasti kultūrą, įgyti tarptautinės profesinės patirties pramonės įmonėse Japonijoje. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Studentai, vykstantys į tarptautinę praktiką pagal minėtas programas, gauna praktikos mobilumo stipendiją. Tarptautinės praktikos trukmė yra nuo 2 iki 12 mėnesių.