„The COINS 2018“ startuoja: renkama komanda! | VU SA GMC

„The COINS 2018“ startuoja: renkama komanda!

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Gyvybės mokslų centre (VU SA GMC) jau tryliktą kartą organizuoja tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją „The COINS 2018“. Renginys kiekvienais metais auga, todėl šiuo metu renkama nauja komanda, kuri prisidės prie vyksiančios konferencijos organizavimo.

Kas skatina studentus prisidėti prie konferencijos organizavimo?

Vienas iš pagrindinių veiksnių keliantis studentų susidomėjimą konferencija yra galimybė išbandyti save skirtinguose amplua. Keli iš jų – laiškų rašymas prestižinių mokslinių apdovanojimų laureatams, rėmėjų paieškoje, kuriant vizualus ar bendraujant su žiniasklaida. Darbas komandoje veda kiekvieną narį asmeninio tobulėjimo link bei skatina siekti užsibrėžtų tikslų.

„Aš buvau nustebinta, jog studentai gali suorganizuoti tokią nuostabią ir aukštos kokybės konferenciją, kurioje dalyvavo lektoriai iš viso pasaulio! Didžiuojuosi jumis! Skleiskime mokslą ir žinias! Sėkmės!“ – įspūdžiais dalinasi praėjusių metų konferencijos dalyvė Valda Tamaliūnaitė.

Organizacinė sritis

„The COINS 2018“ 1-asis susirinkimas.

Renginyje dalyvauja pasaulinio lygio mokslininkai, kurie ne tik pristato savo tyrimų rezultatus bei aktualiausius mokslo atradimus, tačiau ir dalinasi savo patirtimi: tai suteikia galimybę magistro ar doktorantūros studijų programų studentams pristatyti savo darbus bei sulaukti konstruktyvios kritikos. Konferencijos metu dalyviai taip pat turi galimybę artimiau susipažinti su mokslininkais atidaromojo ir uždaromojo vakaro metu. Pašnekesiai prie kavos puodelio neretai atveria duris netikėtiems pasiūlymams: nemažai studentų taip randa praktikos vietą. Bendravimas su mokslininkais praplečia akiratį, skatina kitu kampu pažvelgti į savo tyrimų sritį ir toliau siekti žinių bei mokslo inovacijų.

Marketingo sritis

Šių metų The COINS koordinatorės Justinos Mieldažytės patarimas naujiems komandos nariams skamba panašiai: „Būkite drąsūs. Tokie, kokie esate dabar, esate tik vieną kartą, todėl nebijokite save išbandyti. Kelkite sau iššūkius, generuokite idėjas, o visa komanda padės jas įgyvendinti. Jūsų motyvacija yra ta jėga, kuri kasmet veda „The COINS“ konferenciją į priekį ir be Jūsų tai būtų neįmanoma“.

Įsitikinkite patys! Prisijunkite prie „The COINS 2018“ komandos ir išbandykite savo jėgas!

Daugiau informacijos galite rasti konferencijos tinklalapyje arba Facebook paskyroje.

Komandos koordinatorė: Justina Mieldažytė coins@thecoins.eu.