VU SA programos, klubai, projektai | VU SA GMC

VU SA programos, klubai, projektai

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos projektas „VU SA institucinis stiprinimas“

Pagrindinis projekto tikslas: stiprinti VU SA institucinę bazę, keliant narių kompetenciją ir plečiant socialinio verslumo įtaką pajamų augimui ir jų diversifikavimui.

VU SA programa – „Sažiningai“

Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) programa „Sąžiningai“ (pirmasis pavadinimas „Nenusirašinėk“) startavo 2006 m. Programos paskirtis – skatinti studentų akademinį sąžiningumą.

VU SA programa – „Be etikečių“

Tai VU SA programa, kurios tikslas didinti Vilniaus universiteto bendruomenės ir paties universiteto atvirumą, skatinant visuomenės mažumų pilnavertį įtraukimą į universiteto ir visuomenės gyvenimą.

VU SA programa – „Darnus universitetas“

„Darnus universitetas“ – tai viena naujausių VU SA programų, kurios tikslas – didinti studentų sąmoningumą darnaus vystymosi klausimais, suteikti galimybę įsilieti į darnaus vystymosi ir aplinkosauginę veiklą bei dalintis patirtimi ir idėjomis šioje srityje.

VU SA programa – „Studentai – studentams“

Tai programa, kuri suteikia galimybę geriau ir greičiau pasiruošti sesijai, papildyti ir praplėsti jau turimų žinių bagažą arba išplaukti į dar visai nepažįstamus vandenis: pasimokyti dalykų, kurie nedėstomi jūsų studijų programoje ar fakultete.

Studentiško gyvenimo vadovas

Studentiško gyvenimo vadovas (SGV) – kasmetinis visiems Vilniaus universiteto pirmakursiams leidžiamas nemokamas leidinys.

Pirmakursių stovyklos

Kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį VU SA surengia apie 20 stovyklų pirmakursiams.

Kuratorių programa

Kuratorių programa – 2000 metais Vilniaus universiteto Studentų atstovybėje gimusi idėja, išplitusi ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose.

ESN Vilnius University mentorių programa

Mentorių programos pagrindinė veikla yra nuolatinis rūpinimasis studentais, kurie atvyksta studijuoti į Vilniaus universitetą iš užsienio šalių.

Vilniaus universiteto radijas „Start FM“

Start FM − vienintelis, kurio galima klausytis…

VU SA fotografijos ir kino klubas

Tai VU SA klubas, vienijantis fotografija ir kinu besidominčią studentiją.

VU Karjeros dienos

Tai šeštus metus VU Studentų atstovybės (VU SA) organizuojamas projektas, vasario – kovo mėnesiais suburiantis pažangiausius VU studentus ir Lietuvos darbdavius efektyviam bendradarbiavimui.

VU Debatų klubas

Debatavimas – vienas iš populiariausių pasaulio akademinio jaunimo užsiėmimų.

VU Kendo klubas

Vilniaus Universiteto kendo klubas įkurtas keleto VU studentų, siekiančių populiarinti kendo discipliną, kuria susižavėjo bei iki tol aktyviai praktikavo kelerius metus.

VU Studentų Investicinis Fondas

Pirmasis studentų investicinis fondas Lietuvoje, kurio veikla skirta supažindinti aukštosiose mokyklose studijuojantį jaunimą su investicijų valdymo pasauliu.

VU Teisės klinika

Viešoji įstaiga „Vilniaus universiteto Teisės klinika“ yra viena iš įstaigų, kuriose skatinamas glaudus mokslo ir praktikos ryšys bei vykdomas teisinis visuomenės švietimas.

Entrepreneurship Competition Vilnius

Vienintelis tarptautinis vadybos ir ekonomikos krypčių studentų verslumo konkursas Lietuvoje, kuriame studentai universitete įgytas praktinias žinias gali pritaikyti jas praktikoje dalyvaudami šiame konkurse.